O nás

Rodinná firma Obnovitelné zdroje Pardubice se specializuje na instalace solárních elektráren na rodinné domy a provozní, firemní, objekty (sedlové i ploché střechy téměř všech druhů krytin), kde máme velké zkušenosti a osvědčené montážní systémy. Spolu s fotovoltaickými elektrárnami také dodáváme a instalujeme malé větrné elektrárny.

A proč se považujeme za odborníky na střešní elektrárny? Již od samého začátku působení naší firmy v oboru (instalacemi fotovoltaických elektráren se zabýváme již více jak 15 let) jsme se soustředili pouze na instalace střešních elektráren o menších výkonech (do 100kWp), neboť právě tyto zdroje obnovitelné energie považujeme za prospěšné nám všem i přírodě. Za dobu našeho působení v tomto oboru sen nám podařilo realizovat více jak 650 solárních elektráren o celkovém výkonu cca 5,8MWp, což hovoří samo za sebe.

Nikdy v minulosti jsme nepodporovali, a ani se nezúčastnili, megalomanských megawatových projektů instalovaných na hektarech orné půdy.

Vždy se snažíme najít pro našeho zákazníka nejoptimálnější řešení, které splní jak kvalitativní nároky, tak i nároky cenové a provozní. Díky uzavření mnoha výhradních dodavatelských smluv můžeme nabídnout zákazníkovi výhodnou cenu za výrobky světových výrobců.

S pozdravem a přáním hezkého dne Richard Král – jednatel firmy

Články, novinky